Skuteczna ochrona przed potem− przez cały dzień
Niezawierająca perfum formuła jest tak efektywna, że jej działanie nie słabnie nawet po prysznicu, pływaniu czy innych aktywnościach sportowych i nie wymaga ponownej aplikacji. Triple Dry to perfekcyjne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny styl życia.  

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega działanie dezodorantów?

  • Dezodoranty stworzono po to, aby neutralizowały nieprzyjemny zapach ciała. Na rynku można spotkać liczne produkty o najróżniejszych sposobach działania i formach aplikacji.
  • Niektóre z nich za pomocą substancji zapachowych tłumią zapach ciała i dodatkowo zawierają alkohol bądź inne składniki, które wspomagają niszczenie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Na czym polega działanie antyperspirantów?

  • Inaczej jest w wypadku antyperspirantów. Zawierają one składniki, które zwalczają sam proces pocenia się. Redukują wydzielanie potu w tych miejscach, w których zaaplikowano produkt. W ten sposób powstaje niekorzystny klimat dla bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu, a tym samym możliwość jego neutralizacji.

Co wyróżnia Triple Dry na tle tradycyjnych antyperspirantów?

  • Triple Dry zawiera potrójną formułę działania złożoną z trzech idealnie dobranych substancji czynnych: Aluminium Sesquichlorohydrate, Aluminium Chlorohydrate i Aluminium Chlorohydrates PG.
  • Ta specjalna kombinacja sprawia, że Triple Dry także przy intensywnym poceniu działa aż do 72 godzin – trzykrotnie dłużej niż tradycyjne dezodoranty.
  • Dodatkowo antybakteryjna substancja czynna neutralizuje nieprzyjemny zapach.

Kto może stosować Triple Dry?

  • Triple Dry to preparat szczególnie polecany każdemu, kto się intensywnie poci. Poza tym jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich prowadzących aktywny styl życia – tych, którzy od antyperspirantu oczekują wyjątkowej ochrony.
72 hour protection
"To działa! Dokładnie tak, jak obiecuje produkt"Steve C., Lincs